Enduro

CHOĎ ĎALEKO.

Hodinky Enduro™ sú vybavené vybavené špičkovými funkciami a solárnym nabíjaním Power Glass™, ktoré predlžuje životnosť batérie. Sú určené pre športovcov s extrémnou vytrvalosťou. Ako ty.

ikony Enduro
séria Enduro

NAVRHNUTÉ NA PRETEKANIE

Enduro má vždy zapnutý 1.4 ”displej optimalizovaný pre slnečné svetlo, pre ľahké sledovanie aj na cestách. Je nabitý našimi špičkovými tréningovými funkciami a ultra efektívnym procesorom, ktorý vám umožní starať sa o pretek - a nie o výdrže batérie.

VYROBENÉ NA VÝDRŽ

Dizajn odolný voči poveternostným podmienkam je vyladený na náročné pretekárske podmienky a má antikorovú alebo ľahkú DLC titánovú obrubu odolnú proti poškriabaniu. Okrem toho je vybavený veľmi ľahkým športovým remienkom, ktorý je elastický, nastaviteľný a odolný.

Získajte
neúnavný výkon.

SOLÁRNE DOBÍJATEĽNÁ BATÉRIA
SOLÁRNE DOBÍJATEĽNÁ BATÉRIA

Získajte až do 80 hodín výdrže batérie v GPS režime, do 300 hodín v max battery režime a do 65 dní v režime smart hodiniek so solárnym nabíjaním.

POWER MANAGER
POWER MANAGER

Pozrite sa, ako rôzne nastavenia a senzory ovplyvňujú výdrž batérie vašich hodiniek, takže môžete robiť zmeny rozširujúce výdrž batérie za chodu.

TRAIL BEH VO2 MAX
TRAIL BEH VO2 MAX

V02 max trailového behu odhaduje úroveň kardiovaskulárnej zdatnosti bežcov upravovaním na základe rôznych podmienok trasy a terénu, ktoré môžu ovplyvniť výkonnosť behu.

ULTRABEH
ULTRABEH

Využite ultrabehovú aktivitu s časovačom odpočinku a zaznamenajte si čas, ktorý strávite na pomocných staniciach.

CLIMBPRO FUNKCIA
CLIMBPRO FUNKCIA

Použite plánovač výstupu ClimbPro na stiahnutých dráhach, pozrite si informácie o vašich aktuálnych a pripravovaných stúpaniach v reálnom čase, vrátane stúpania, vzdialenosti a prevýšenia.

MTB DYNAMIKY
MTB DYNAMIKY

Sledujte podrobnosti o každej jazde pomocou metrík pre jazdu na horských bicykloch, plus špecializované merania GRIT a FLOW, ktoré hodnotia obtiažnosť jazdy a tiež ako plynulo zostupujete, čím získate skóre, ktoré prekonáte nabudúce.

AKLIMATIZÁCIA NA TEPLO A VÝŠKU
AKLIMATIZÁCIA NA TEPLO A VÝŠKU

Pripravte sa na akékoľvek prostredie. Zistite, ako sa vaše telo drží v rôznych prostrediach s aklimatizáciou na teplo a nadmorskú výšku.

POKROČILÉ METRIKY
POKROČILÉ METRIKY

Prezrite si pokročilé metriky tréningu, ktoré zahŕňajú dynamiku behu, poradcu pri obnove a ďalšie. Dokonca odhadnite svoj maximálny VO2 nastavený na teplotu a nadmorskú výšku.

PORADCA NA ZOTAVENIE
PORADCA NA ZOTAVENIE

Dať telu čas na zotavenie medzi tréningami je zásadné. Po každom tréningu vám vstavaný poradca pre zotavenie dá vedieť, ako dlho si máte oddýchnuť pred ďalším veľkým úsilím.

DENNE NAVRHOVANÉ TRÉNINGY
DENNE NAVRHOVANÉ TRÉNINGY

Pre tréningové vedenie, ktoré berie do úvahy vás a vašu fyzickú úroveň, dostanete denné návrhy behu a jazdy na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

DYCHOVÉ CVIČENIE

ROZŠÍRENÉ MONITOROVANIE SPÁNKU

Dosiahnite aj tie najvzdialenejšie cieľové čiary.

MULTI-GNSS PODPORA
MULTI-GNSS PODPORA

Získajte prístup k viacerým globálnym navigačným satelitným systémom (GPS, GLONASS a Galileo) a sledujte ich v náročnejších prostrediach ako samotný GPS.

ABC SENZORY
ABC SENZORY

Prejdite ďalšiu trasu pomocou senzorov ABC, vrátane výškomeru pre údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE
ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

Použite prednastavené profily aktivít na trailový beh, plávanie, beh, cyklistiku, turistiku, veslovanie, lyžovanie, golf a ďalšie. 

PACEPRO™ TECHNOLÓGIA
PACEPRO™ TECHNOLÓGIA

Prvotriedna funkcia PacePro vám pomáha udržiavať krok s tempom nastaveným pre tréning.

LYŽOVANIE
LYŽOVANIE

Zostaňte informovaní, keď budete v snehu. Tento predinštalovaný profil môže rozlišovať medzi lyžovaním a stúpaním. Automaticky zobrazuje metriky špecifické pre výstup alebo zostup. 

SURFOVACIE FUNKCIE
SURFOVACIE FUNKCIE

Pripravte sa na zachytenie niekoľkých vĺn. Keď je Enduro spárovaný s aplikáciou Surfline Sessions™ na vašom kompatibilnom smartfóne, môžete vytvoriť video z každej vlny, ktorú jazdíte pred kamerou Surfline®. Pozrieť si videá neskôr a zistiť, ako sa vám darilo.

Zamerajte sa
na svoju kondíciu.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Získajte údaje o srdcovej frekvencii spolu s upozorneniami, ak je vaša srdcová frekvencia v pokoji príliš vysoká alebo príliš nízka. Zmerajte, ako tvrdo pracuje vaše srdce počas aktivít, dokonca aj pod vodou.

PULSE OX SENZOR
PULSE OX SENZOR

Na meranie nadmorskej výšky alebo na sledovanie spánku snímač Pulse Ox používa svetelné lúče na zápästí, aby zistil, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

MINIAPLIKÁCIA SPÁNKU
MINIAPLIKÁCIA SPÁNKU

Zdokonalené sledovanie spánku na hodinkách pre podrobné členenie ľahkých, hlbokých a REM fáz spánku. Analyzuje váš spánok z hľadiska trvania a kvality a poskytuje osobné skóre spánku pre každú noc vrátane relevantných informácií.

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR
BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

Optimalizujte energetické zásoby vášho tela pomocou variability srdcového rytmu, stresu, spánku a ďalších údajov, aby ste zistili, kedy ste pripravení byť aktívny alebo kedy budete musieť odpočívať.

SLEDOVANIE HYDRATÁCIE
SLEDOVANIE HYDRATÁCIE

Zaznamenajte denný príjem tekutín ako pripomienku, aby ste zostali hydratovaný. Keď je povolený automatický cieľ, po aktivite sa dokonca zobrazí odhadovaná strata potu a váš cieľ sa podľa toho upraví.

SLEDOVANIE DÝCHANIA
SLEDOVANIE DÝCHANIA

Uvidíte, ako dýchate po celý deň, počas spánku a pri dychových a jogových aktivitách.

Počas tréningu
buďte v spojení.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným zariadením môžete dostávať
e-maily, texty a upozornenia priamo na hodinky.

GARMIN PAY™ BEZKONTAKTNÉ PLATBY
GARMIN PAY™ BEZKONTAKTNÉ PLATBY

Zaplaťte rýchlo a jednoducho bezkontaktne hodinkami vďaka aplikácii Garmin Pay™.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Ak sa necítite bezpečne alebo ak vaše hodinky cítia, že došlo k incidentu, funkcie pomoci a detekcie incidentov pošlú vašu polohu pohotovostnému kontaktu.

CONNECT IQ™ OBCHOD
CONNECT IQ™ OBCHOD

Stiahnite si vlastné vzhľady hodiniek, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a mini aplikácie z obchodu Connect IQ Store.

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

PRIPOJENÉ GPS

QuickFit
Doplnkové remienky QuickFit® a Ultrafit® vám umožňujú prispôsobiť svoj štýl bez potreby nástrojov.
Garmin Connect™
Zobrazte si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™
Connect IQ™ Store
Prispôsobte si svoje zariadenie Garmin pomocou obchodu Connect IQ™ Store

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.